piątek, 25 września 2015

Bonjour Paris

Bonjour Paris - czyli coś dla miłośników Paryża ;)

Choć nie odwiedziłam jeszcze tego niezwykle urokliwego miejsca, to jeszcze nie jest powiedziane, że tam nie będę. Dlatego też, aby przybliżyć sobie ten piękny klimat, zdecydowałam pomalować swoje pazurki we wzór Wieży Eiffla.
Patrząc pojedynczo na każdy paznokieć, ciężko jest się domyśleć co autor miał na myśli, jednak gdy je połączymy, wychodzi nam cały paryski obrazek. Lewą dłoń zdobi Wieża i rower, prawą natomiast sama Eiffel Tower (tak na wypadek, gdyby ktoś nie mógł się dopatrzeć ;) ). Do zdobienia użyłam tylko jednego lakieru : Sally Hansen, nr 211 Royal Blush, reszta, to zasługa farbek akrylowych (czarnej, różowej oraz białej).


Na początek zdjęcia bez nabłyszczacza: A tu już pokryte top coatem "Seche Vite" :Na początku naszej pracy z paznokciami nie zapomnijmy o skórkach. Należy odepchnąć je drewnianym patyczkiem, odtłuścić płytkę oraz nałożyć odżywkę, która zabezpieczy płytkę przed przebarwieniami. A na koniec malowania nałóżmy oliwkę na skórki. Dzięki temu będą piękne odżywione i zadbane. W zasadzie to mamy już jesień, więc moje Drogie : pamiętajcie także o kremie do rąk. Smarujcie nim dłonie jak najczęściej, najlepiej przed każdym wyjściem z domu.
Z pozdrowieniami,

Joanna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz