czwartek, 29 stycznia 2015

Valentine's Day


Witam serdecznie,

Z racji zbliżających się wielkimi krokami „Walentynek”, chciałabym zaprezentować na początek jedną propozycję stylizacji paznokci na owy wieczór. Jest to bardzo łatwe zdobienie, do którego nie będziecie potrzebowały specjalnego sprzętu. Wystarczą dwa odcienie lakierów .W moim przypadku użyłam: czerwonego (Sally Hansen nr 570 ”Right Said Red”) i beżowego (Golden Rose rich color nr 10).


Na początek paznokcie malujemy dowolną odżywką (w moim wydaniu Nail Tek Foundation II- o tym produkcie przeczytacie więcej w kolejnym poście). Kolejno nakładamy dwie warstwy lakieru beżowego. Po kilku minutach można przejść do lakieru czerwonego. Ten z Sally Hansen, ma do tego rodzaju wzoru idealny pędzelek o zaokrąglonym kształcie. Nanosimy go na koniuszki paznokcia nadając mu kształt niedokończonego serca. Dajemy lakierowi chwilkę na wyschnięcie i nanosimy top coat (u mnie Seche Vite)
 i gotowe :)
Zdobienia można namalować na każdym paznokciu, ewentualnie na serdecznym palcu i kciuku, resztę paznokci polecam pomalować na czerwono, lub beżowo. Aby dodać akcent bardziej rzucający się w oczy, nie ma przeszkód by udekorować górę serca np. czerwonym lakierem z dodatkiem brokatu.

Co sądzicie o takiej propozycji manicure na Dzień Świętego Walentego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz